.:: główna
  .:: historia
  .:: ABC
  .:: mistrzowie
  .:: partie
  .:: terminarz

  .:: autor
  .:: podziękowania
  .:: linki
  .:: księga gości

  .:: czat !!!
 .:: Linki ::.

 
Linki, linki
jeszcze raz linki

www.szachista.of.pl - ciekawa stronka o szachach warto zajrzeć


www.szachypf.prv.pl - stronka człowieka, który wie co w szachach piszczy 

www.szachy.org - chcesz zagrać w szachy, to idealna strona. Przodująca wśród 100 najlepszych stron szachowych w Polsce, umożliwia grę w szachy on-line (bez czasu 5, 10, 15, 30)

www.kurnik.pl - niektórzy uważają, że to słabsza strona do grania, ale ja jestem innego zdania.

Chess Cafe - możliwość gry przez internet, ciekawe artykuły, zbiory partii i wiele innych.

www.rebel.nl - obok zbiorów partii rozegranych przez komputery na stronie można znaleźć liczne programy i książki debiutowe wspomagające programy firmy Rebel.

Internetowe Centrum Szachowe - największy w Polsce zbiór programów szachowych i partii. Znajdziecie tam wszystko, czego każdy szachista potrzebuje.

Kafejka Szachowa - Istna kafejka! Można tu porozmawiać z innymi szachistami oraz pograć z nimi. Naprawdę niesamowite miejsce!

IMPERIUM SZACHÓW - duży i ciekawy portal szachowy. Zbiory partii, ciekawe artykuły, zbiory linków do ciekawych stron.

Szachowa Vistula - miesięcznik szachowy Vistula. Opisy aktualnych wydarzeń, ciekawe artykuły, zbiory partii i duży zbiór linków do innych stron. Strona w dwóch wersjach językowych.

Szachy Chess - strona popularnego miesięcznika szachowego Szachy Chess, a na niej artykuły, zbiory programów i grafiki szachowej oraz wiele innych.

Oficjalna Strona FIDE - przedewszystkim informacje o federacji, listy rankingowe i kilka innych. Uwaga strona topornie się ładuje!

Strona Polskiego Związku Szachowego - wydarzenia szachowe w Polsce, listy rankingowe, zbiór regulaminów i wiele innych informacji związanych z szachami w Polsce.

Strona Miesięcznika Szachowego 'Szachista' - na stronie można narazie zobaczyć przegląd numeru i kilka innych rzeczy do poczytania, ale strona jest w ciągłej rozbudowie.

 

  .:: download
  .:: galeria